GoodDoneTANIE PRZEPROWADZKI WARSZAWA

TRANSPORT PIANIN

Przeprowadzki firm

W GoodDone zapewniamy kompleksową obsługę przeprowadzkową firmom i instytucjom. Dzięki nam można przeprowadzić się wygodnie i bezpieczne, także wtedy, gdy konieczne jest błyskawiczne przetransportowanie powierzonego mienia, by zachować płynność pracy.

 

W najbliższym 2014 roku oferujemy przeprowadzki - cała Polska - Unia Europejska dla naszych klientów biznesowych i instytucjonalnych. Mamy doświadczenie w organizacji i prowadzeniu przeprowadzek dla dużych korporacji, instytucji państwowych, a także dla mniejszych podmiotów gospodarczych.

Przeprowadzki firm z GoodDone to wszechstronna obsługa - świadczymy pełen zakres usług związanych z przeprowadzkami, w tym planujemy i wyceniamy przeprowadzkę, pakujemy i zabezpieczamy powierzone nam mienie, dostarczamy materiały do pakowania - folie, kartony, taśmy i inne. Wykonujemy szybki transport mienia oraz na miejscu rozpakowujemy i rozlokowujemy mienie. Wszystkie prace przeprowadzkowe realizujemy płynnie oraz szybko, aby nie zakłócić pracy w firmie. Dzięki dokładnemu oznaczeniu powierzonego nam mienia dostarczamy i rozpakowujemy je jednocześnie. Jesteśmy także gotowi do przeprowadzek nietypowych - prosimy o kontakt z nami, dokonamy wyceny i przygotujemy harmonogram usługi.

Dodatkowo wykonujemy usługi utylizacji zbędnego mienia oraz magazynowania mienia, jeżeli nie może być ono od razu przewiezione do miejsca docelowego. Zapewniamy transport mienia ponadgabarytowego - sprzęt biurowy, serwery, sejfy, kasy pancerne, także rośliny, meble, transport pianin w Warszawie oraz na terenie całej Polski i Europy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług przeprowadzkowych!


Przy zakupie usługi przeprowadzki u nas, magazynowanie 30% taniej!

Zakres usług:

  • planowanie
  • pakowanie
  • zabezpieczanie: strecz, folia bąbelkowa, kartony
  • transport, przewóz mienia
  • rozpakowywanie
  • ubezpieczenie
  • utylizacja zbędnych rzeczy